VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т
З м і с т

ТЕМА 3.6 - СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (ОСВІТЛЮВАЛЬНІ ТА СИЛОВІ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКИ).

76

Урок №18. Споживачі електроенергії (освітлювальні та силові електроустановки).                 

Споживачі  електроенергії (освітлювальні та силові  електроустановки).

77

Поняття споживча електроустановка.                                                                                           

Приймачем електричної енергії (електроприймачем) називається апарат, агрегат, механізм, призначений для перетворення електричної енергії в інший вид енергії.

Споживачем електричної енергії називається електроприймач або група електроприймачів, об'єднаних технологічним процесом і що розміщуються на певній території. При цьому споживачами електроенергії є всі галузі народного господарства (промисловість, транспорт, сільське господарство і ін.), а також культурно-побутові будівлі, лікарні, наукові установи і учбові заклади.

78

Види споживачів електроенергії та їх призначення.                                                                 

Приймачі електроенергії різноманітні. До них відносять: електричні двигуни, що слугують приводом різного верстатного устаткування і електричного транспорту; електротехнологічне устаткування (зварювальні машини і апарати, електричні печі, електролізери, верстати для електроіскрової обробки металів і ін.); електропобутові прилади (електричні плити, пилососи, пральні машини, радіоприймачі, телевізори і ін.); електромедичні прилади та апарати (рентгенівські апарати, апарати для електротерапії і електродіагностики і ін.); прилади і установки для наукових установ (електронні мікроскопи і осцилографи, радіотелескопи, синхрофазотрони) і, накінець, багато різноманітних електричних джерел світла. Електроустановки, які забезпечують освітлення і, в яких приймачами електроенергії є електричні джерела світла, називаються освітлювальними. Електроустановки, які працюють з рештою перерахованих вище приймачів електроенергії, називаються силовими. 

Последнее изменениеВторник, 19 марта 2019 12:26

Оставить комментарий

Наверх